Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Modowy wehikuł czasu, czyli stylizacja na wiosnę 2022

3 lipca 2022 stylizacja na wiosnę 2022


Wiosna jest czasem, w którym przyroda budzi się do życia po kilku miesiącach zimowego letargu. Jednak wraz z rosnącą temperaturą rozkwitają nie tylko rośliny, ale również kobiety. Wszakże wreszcie, po długich tygodniach skrywania swych wdzięków pod oversizowymi swetrami, nareszcie nadchodzi pora, by przygotować garderobę na tegoroczną wiosnę. Zwłaszcza teraz, po dwóch latach pandemii i noszenia głównie dresów będzie to niezwykle ekscytujące.

Modowy wehikuł czasu

Odzieżowe trendy zmieniają się rokrocznie i nie inaczej będzie tym razem. Już wiadomo, że nowoczesna stylizacja na wiosnę 2022 znacznie różni się od outfitu, który był na topie 12 miesięcy wcześniej. Tegoroczny marzec bowiem modowo przeniesie nas dwie dekady wstecz. Tej wiosny czeka nas wielki powrót stylizacji, które na topie ostatni raz były na początku nowego millenium. Moda lat 2000, przez długi czas uważana na symbol kiczu, powraca w odświeżonej formie za sprawą światowej klasy projektantów, takich jak Versace. W związku z tym w szafach prawdziwych fashionistek w tym roku nie może zabraknąć krótkich topów, mini spódniczek, dżinsu pod każdą postacią i nade wszystko dawno zapomnianych biodrówek.

Stylizacja na wiosnę 2022

Chcesz wyglądać modnie w tym roku? Nic prostszego! Wystarczy, że spojrzysz na zdjęcia Paris Hilton, czy Fergie z początku millenium. Tegoroczna wiosna będzie obfitować w intensywne kolory, takie jak fiolety czy pomarańcze oraz błyszczące tkaniny, a także plusze i futerka. Do łask powrócę również kratki i wielobarwne pasy. Największym zaskoczeniem natomiast jest pojawienie się na światowych wybiegach tak zwanych biodrówek. Po latach skrzętnego skrywania pępków pod spodniami z wysokim stanem przyszedł czas na ponowną ich ekspozycję w codziennych stylizacjach. Biodrówki w połączeniu z krótkim topem będą absolutnym hitem tej wiosny, podobnie jak krótkie spódniczki nazywane mikromini. Ogromną popularnoscią w tym roku ma cieszyć się także dżinsowy total look. Wystarczy przypomnieć sobie stylizacje Britney Spears i Justina Timberlaka z gali rozdania American Music Awards w Los Angeles, by natychmiast zrozumieć w czym rzecz.

Po ostatnich pandemicznych latach i noszeniu głównie wygodnych dresów, wiosna 2022 będzie czasem istnego modowego renesansu. Być może powrót trendów z lat 2000 jest po części wyrazem tęsknoty za tym jakże beztroskim okresem. Pora zatem, by stonowane barwy ustąpiły miejsca żywym kolorom. Tej wiosny czas odłożyć spodnie z wysokim stanem i oversizowe swetry na dno szafy, a w ich miejsce zakupić biodrówki, mini spódniczkę i dopasowany, krótki top.

Redakcja jeansdom.pl

Zespół miłośników zdrowia, mody i aranżacji wnętrz. Doradzamy w kwestiach związanych z dietą i zdrowiem. Dzielimy się też poradami i nowinkami modowymi i z zakresu aranżacji wnętrz.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

stylizacja na wiosnę 2022
dekoracja ściany w salonie
modne kolory paznokci 2022

Jesteś zainteresowany reklamą?